Bransoletki są dostępne w wielu różnych stylach oraz rozmiarach i stanowią doskonały dodatek do każdej stylizacji. Komplet biżuterii bez odpowiednio dobranej bransoletki nie będzie pełen. Kiedy przychodzi do zakupu bransoletki on-line, a tak dziś głównie robimy zakupy, chcesz mieć pewność, że rozmiar będzie odpowiedni, a bransoletka wygodna w użytkowaniu.

Określenie rozmiaru bransoletki jest naprawdę proste i zajmuje tylko kilka chwil, ale niestety często wykonywane jest błędnie i "na oko". Dlatego warto poznać ten prosty sposób.

Potrzebować będziesz elastyczną, najlepiej krawiecką miarę. Za jej pomocą zmierz nadgarstek nieco powyżej kości nadgarstka, a następnie dodaj od 1,2 - 2cm, w zależności od tego, jak dopasowana ma być bransoletka. Wówczas uzyskasz idealny dla siebie rozmiar bransoletki.

Teraz wystarczy wybrać idealny wzór - zapraszamy do działu z bransoletkami w sklepie Amour, gdzie znajdziesz różne rodzaje bransoletek, w tym celebrytki oraz bransoletki sznurkowe czy łańcuszkowe. Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!