• Kategorie
  • Szukaj
  • próba 333

Amour to ponadczasowa biżuteria męska i damska, która towarzyszy zakochanym parom w najważniejszych momentach ich życia. W tej kolekcji znajdziecie obowiązkowy element każdych zaślubin: złote obrączki z grawerem.

Próba 333 to złoto 8-karatowe, które jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Obrączki próby 333 będą także bardziej budżetową opcją niż modele o większej zawartości tego metalu szlachetnego. Choć ich kolor może z czasem lekko pociemnieć, można zahamować ten proces odpowiednią pielęgnacją: czyszczeniem i polerowaniem, które wykonujemy dla Was bezpłatnie w ramach 5-letniego serwisu.

Nasza kolekcja zawiera wybór gładkich, klasycznych pierścieni oraz bardziej zdobnych, wysadzanych cyrkoniami lub wykończonych oryginalnym profilem. Możecie zdecydować się na identyczne modele lub też lekko różniące się między sobą pierścionki z tej samej serii. Niezależnie od wybranego wzoru i rodzaju kruszcu, wszystkie elementy naszej biżuterii wykonane są z najwyższą starannością i pewnością, że nasze pierścionki z grawerem będą Wam służyć do końca życia.